KONST / Litografier / Färglitografi 13117207
nr 1311 7207
Josefina Wendel Carlsson
(f. 1979), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 1/150. Motivet: 66x52cm
Josefina Wendel Carlsson, svensk bildkonstnär född 1979.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 mars 2020
kl 20:43:54
700 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
6
Josefina Wendel Carlsson
Läs mer om Josefina Wendel Carlsson